just wondering why the 8 can loose tryout boxes are 27 dollas US on BuySnus and only 15 dollars at the northerner?
anyone got a clue.
for the most part i use granit loose / jackobsons portions daily
but i find the tryout box a good way to keeps some loose in the freezer
for when i want a change of pace.
I have been ordering from Buysnus but, this is a huge price diference.
anyone got a clue.
for the most part i use granit loose / jackobsons portions daily
but i find the tryout box a good way to keeps some loose in the freezer
for when i want a change of pace.
I have been ordering from Buysnus but, this is a huge price diference.
Comment